Hizmetlerimiz

Gelecekteki hedefimiz, dünyayı taşımak...

Proje Taşımacılığı

Doğru planlama, tecrübe sahibi ekibimiz ile proje taşımacılığında güvenilir çözümler sunuyoruz.
Veher Lojistik; 32 yıllık taşımacılık tecrübesi doğrultusunda, 52 adet özmal ve partnerlerine ait araçlar ile birlikte, Karayolu ile gerçekleştirdiği yurtiçi taşımalarında, bitmiş ürün, hammadde ve yarı mamüllerinin Türkiye sınırları içinde batıdan doğuya kuzeyden güneye komple veya parsiyel bazda taşınmasını gerçekleştirmektedir.

Veher Lojistik’ in taşımacılık stratejisi; müşterilerimizin ürünlerini; istenilen yerde, istenilen zamanda, hasarsız ve en uygun maliyet ile teslimi ve doğru bilginin doğru zamanda paylaşılması üzerine kuruludur.

Veher Lojistik, eğitimli personeli ve modern özmal ve tedarikçi filosuyla ürünlerin sevkiyatını planlar, uygun araçlar ve koşullarda istenilen minimum sürede nihai noktasına ulaştırılmasını sağlar.

Milk-run Hizmetleri

Milk-run operasyonlarımız ile fark yaratan, fayda sağlayan çözümler sunuyoruz.

Veher Lojistik, müşterilerinin stoklama ihtiyaçlarını azaltmak, maliyetlerini en aza indirmek, günlük malzeme akışını sağlamak ve anlık bilgi akışını birbiri ile uyumlu hale getirmek amacıyla ana sanayi ve tedarikçileri arasındaki lojistik ihtiyaçları, Milk Run sistemi ile başarıyla karşılamaktadır.

Milk Run taşımacılığında malzeme ve bilgi akışı iki şekilde sağlanmaktadır: Yan sanayi firmalarından ana sanayiye doğrudan yapılan yüksek hacimli sevkiyatlar ile yan sanayi firmalarından ana sanayi depo ve veher portal kullanılarak konsolidasyon yapıldıktan sonra gerçekleştirilen düşük hacimli sevkiyatlar. Ana sanayiye yapılan sevkiyatlardan sonra boş ambalajlar için süreç tersine işletilmekte, sistem dahilinde ana sanayiye dolu olarak sevk edilen ambalajların tesliminden sonra aynı sayıda ve aynı özellikte boş ambalajlar ana sanayiden alınarak doldurulmak üzere yan sanayi firmalarına teslim edilmektedir.

Hat Kritiği (Acil Taşımalar)

7 Gün 24 saat esasına göre çalıştığımız acil taşıma operasyonlarımız ile “her zaman tam vaktinde” hizmet sunuyoruz.
Hat kritiği taşımalarını, Gölcük ve İnönü merkezli olmakla beraber, Bursa, Gebze, Manisa, İzmir ve İstanbul bölgelerinde de konuşlandırdığımız özmal araçlarımız ile 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Ağır Taşımalar (Low-bed)

Veher, 38 yıllık taşımacılık tecrübesi doğrultusunda, özmal ve partnerlerine ait araçlar ile birlikte, Karayolu ile gerçekleştirdiği yurtiçi ağır nakliye taşımalarında, Eskort, Lashing hizmetleri sağlayarak Proje taşımalarını, 126 adet farklı model ve farklı markalı çekici, 60 adet farklı ölçülerde Low Bed dorse, 22 adet 21 mt’ ye kadar uzatmalı sal dorse ve 70 adet standart ölçülerdeki dorseler ile gerçekleştirmektedir.

Veher, genişliği, uzunluğu, ağırlığı farketmeksizin tüm yüklerinizi, öncü eşliğinde, yükünüze uygun sigortalı araçlarla güvenle taşır.

Veher, bünyesinde bulundurduğu araçlar ile yurt içinde, gün bazın da 4.500 tona kadar yük taşımacılığı yapacak kapasiteye sahiptir.

• Enerji Santrali Taşımaları
• Trafo, Türbin ve Jenaratör Taşımaları
• İş makinası Taşımaları
• Gabari yük taşımaları
• Fabrika taşımaları
• Kurutucu, baca ve demir çelik fırınları taşımaları
• Boru hattı projeleri
• Özellik gerektiren Geniş ve Ölçü Dışı Taşımalar
• Tank ve basınç araçları taşımaları
• Döküm üniteleri Taşımaları
• Gemi motoru Taşımaları
• Tekne ve Yat Taşımaları

WeCreativez WhatsApp Support
Operasyon merkezimizden online destek alabilirsiniz.
👋Size online destek verebilirim.